Vyhlídkové lety

Lze jen doporučit. Proletět se v otevřeném dvouplošníku, o kterém můžeme v pravdě tvrdit, že je válečným veteránem. Kdo se nebojí, bude to mít hlavou dolů s nějakým tím kotrmelcem navrch. K tomu je možné zapůjčit autentické oblečení včetně bot, kukly a leteckých brýlí. To abyste na fotkách a videích z letu nepůsobili jako z jiné doby.

Doba letu 30 minut cena - 6600,- Kč (£220)

Velmi atraktivní jsou vyhlídkové lety dvojice nebo až trojice letounů v těsné formaci, kdy se cestující, každý ze "svého" letadla, mohou vzájemně pozorovat, fotografovat nebo se na sebe jen tak šklebit :-)

Dvojice: doba letu 30 minut cena  13.200,- Kč (£440) celkem pro dva cestující ve dvou letadlech
Trojice: doba letu 30 minut cena  19.500,- Kč (£650) celkem pro tři cestující ve třech letadlech

Maximální přípustná hmotnost každého cestujícího je 100 kg (220 lbs). Pro Miles Magister až 105 kg (230 lbs)

POZOR NOVINKA !!! Vyhlídkový let letounem Aero-145 !!!

Doba letu 20 minut cena 5400,- Kč (£180) za celé letadlo (maximálně 3 osoby)
 
FAQs:

Dárkový poukaz: je možné zaslat emailem nebo poštou na vaši adresu. Platí 6 měsíců od data vystavení.
Jak rezervovat: Klikněte zde pro rezervaci vašeho letu. Do zprávy uveďte preferované datum (data) a my je buď potvrdíme nebo navrhneme jiné. Obecně doporučujeme teplejší dny (nad 15°C), aby byl zážitek z letu maximálně pozitivní.   
Platba: Bankovním převodem po odsouhlasení termínu nebo na místě platební kartou/QR platba/v hotovosti (CZK, EUR, GBP)
Kudy k nám: Nenápadná odbočka ze silnice I/37 u rybníka v Novém Dvoře, která vás zavede na naše parkoviště před severní stěnou hangáru, abyste nemuseli přes letiště. Mapka zde
Různé: Nelétáme, když příliš fouká, když prší nebo je mlha. Pokud taková situace nastane v den vašeho letu není problém přeplánovat. Uvažte zdravotní stav cestujícího předtím než rezervujete a potom ještě jednou před nástupem do letadla.  

              

Bojový stejnokroj RAF je k dispozici i v menších velikostech. Boty na snímku vlevo jsou ovšem kořistní (Luftwaffe). Velikosti XXL v době války vyráběly se pouze v USA a v zájmu zachování autenticity je tudíž nevedeme.